Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra SM-2 мини тостер

999 ден.
1.199 ден.
Потребни наградни поени: 1000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:SM-2
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Моќност: 800W;
Нелепливи плочки;
Светлосен индикатор;
Изолирана горна површина за заштита од висока температура;

За два тост сендвича во триаголен облик
Боја: црна или бела

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција