Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra THT 8866 pop-up тостер

1.590 ден.
Потребни наградни поени: 1600
  • Производител: Iskra
  • Шифра:THT 8866
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Моќност: 600W-750W (макс)
• за два леба
• 5 степени за регулација на печење
• Отстранлива фиока за трошки
• Лесно управување
• Стоп копче
• простор за складирање на кабелот
• гумени стапала
• Димензии на кутијата (во мм): 270 (Д) x 152 (Ш) x 176 (V)
• Нето тежина: 0,76 кг
 

Бесплатна достава 

Гаранција - 2 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција