Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra SW-218 рачен стапен блендер

899 ден.
Потребни наградни поени: 800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:SW-218
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

Моќност: 250W (максимално)
Напон: 220-240v -50/60 Hz
2 брзини на прилагодување
Сечила од нерѓосувачки челик
Егргономски облик
2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција