Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra HY-1302 smoothie maker

1.299 ден.
1.999 ден.
Потребни наградни поени: 1700
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra HY-1302
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Достапни опции

или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одличен, лесен, пренослив и практичен smoothie maker

  • Моќност: 200-300W
  • Напон: 220-240v -50/60 Hz
  • Зафатнина на садот: 0,6л
  • Преносен сад со отвор за пиење
  • Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик
  • Едноставно управување и чистење

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција