Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

WEBER Q 1200 СКАРА НА ГАС

27.990 ден.
29.999 ден.
  • Производител: WEBER BBQ
  • Шифра:M-451010075
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Одете на планинарење во природа,  кампувајте во шумата и истражете го светот со голем вкус, а покрај вас е вашата пренослива скара на гас Q 1200.

Главни горилници: kW

2.49

Димензии - отворен капак  (сантиметри)

62,5см В x 103,9см Ш x 52,1см Д

Димензии - капакот затворен  (сантиметри)

39,4см В x 103,9см Ш x 42см Д

Примарно место за готвење

43 x 32

Тежина (кг)

14.061

Горилници од нерѓосувачки челик

1

https://www.youtube.com/watch?v=iFwzKKZJpxg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција