АВТО ОПРЕМА

АВТО ОПРЕМА

Се за вашите автомобили

козметика, галантерија, опрема

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Микрофибер крпа Praxis 4336
Микрофибер крпа Praxis 4336   ..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Еленска крпа Praxis – Canebo
Еленска крпа Praxis – Canebo    ..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Гребалка за мраз – со четка ТОМАХАФК
Гребалка за мраз – со четка ТОМАХАФК    ..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Заштитна церада тарпаулин PRAXIS – 2 x 3 м. 80 гр.
Заштитна церада тарпаулин – 2 x 3 м. 80 гр.   – За сите сезони – Супер издржлив со пол..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Одмрзнувач за стакло Praxis – 650 ml.
Одмрзнувач за стакло Praxis – 650 ml. Ефикасно средство за одмрзнување на стаклата од автомобилот..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Противпожарен Апарат Falcon
Противпожарен Апарат Falcon  Специјална формула за гаснење наменета да ги натопи и најмалите..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Тестер за антифриз Praxis – механички тип
Тестер за антифриз Praxis – механички тип  Тестерот за антифриз е соодветен за употреба за м..
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Чистач на стакло Falcon
Falcon Чистач на стакло 750 мл. – 100104 Специјално средство за чистење на автомобилски прозорци...
199 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Кокпит млеко – Falcon 100102
Falcon Млеко за инструмент табла 750 мл. – 100102 Високо квалитетно млеко за заштита и реставраци..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Микрофибер крпа Praxis – 2 ком. за внатрешност
Микрофибер крпа Praxis – 2 ком. за внатрешност    ..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Микрофибер крпа Praxis – 2 ком. црвена
Микрофибер крпа Praxis – 2 ком. црвена   ..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Чистач на мотор Falcon
Чистач на мотор Falcon    ..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Чистач на текстил Falcon – 100103
Falcon Чистач на текстил 750 мл. – 100103 Високо квалитетно средство за чистење на текстилните повр..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Bell Антифриз -G12+ – 3414
Bell Антифриз -G12+ – 3414 ..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
Лепак за гуми Falcon – 097014
Лепак за гуми Falcon Лепакот за гуми содржи специјална формула која брзо ја пумпа дупнатата гума...
239 ден.
без ДДВ: 203 ден.
Антифриз G13 bell 100
Антифриз G13 bell 100  ..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
ЗИМСКА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛА GLAZER 5+1Л.
ЗИМСКА ТЕЧНОСТ ЗА СТАКЛА GLAZER 5+1Л.  ..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
Кокпит спреј Блек спреј
Кокпит спреј Блек спреј  Ги чисти и одржува сите пластични делови внатре во автомобилот.&nbs..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
Кокпит спреј Блек спреј 750мл ванила
Кокпит спреј Блек спреј 750мл ванила Ги чисти и одржува сите пластични делови внатре во автомобил..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
Чистач на бандажи Falcon
Чистач на бандажи Falcon  ..
249 ден.
без ДДВ: 211 ден.
Бришач Air Praxis 33 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 33 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 33 см. со 10+ адаптери  Одговара на универзални и сите врсти на ексклуз..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Бришач Air Praxis 35 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 35 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 35 см. со 10+ адаптери   Одговара на универзални и сите врсти на е..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Бришач Air Praxis 38 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 38 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 38 см. со 10+ адаптери    Одговара на универзални и сите врст..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Чистач на дизел системи – Sonax
Чистач на дизел системи – Sonax  Овозможува оптимално согорување, го штеди горивото и ја зго..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Дизел заштитувач за Common rail системи – Sonax
Дизел заштитувач за Common rail системи – Sonax  Нов активен дизел-системски третман за сите..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Силиконски Отстранувач на вода Силиконски Отстранувач на вода
Силиконски Отстранувач на вода   Флексибилен отстранувач на вода кој ви го олеснува чис..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Бришач Air Praxis 41 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 41 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 41 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
Бришач Air Praxis 43 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 43 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 43 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
Бришач Air Praxis 45 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 45 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 45 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
Бришач Air Praxis 48 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 48 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 48 см. со 10+ адаптери      Одговара на универзални..
349 ден.
без ДДВ: 296 ден.
Тестер за акумулатор и алтернатор Тестер за акумулатор и алтернатор
Тестер за акумулатор и алтернатор  PRAXIS тестер за повеќекратни функции Батерија / алтернат..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Кутија за прва помош Praxis – JUS
Кутија за прва помош Praxis – JUS   ..
359 ден.
без ДДВ: 304 ден.
Бришач Air Praxis 51 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 51 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 51 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
369 ден.
без ДДВ: 313 ден.
Бришач Air Praxis 53 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 53 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 53 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
369 ден.
без ДДВ: 313 ден.
Бришач Air Praxis 55 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 55 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 55 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
369 ден.
без ДДВ: 313 ден.
Бришач Air Praxis 58 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 58 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 58 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
369 ден.
без ДДВ: 313 ден.
Бришач Air Praxis 65 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 65 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 65 см. со 10+ адаптери     Одговара на универзални и сит..
389 ден.
без ДДВ: 330 ден.
Бришач Air Praxis 71 см. со 10+ адаптери Бришач Air Praxis 71 см. со 10+ адаптери
Бришач Air Praxis 71 см. со 10+ адаптери   Одговара на универзални и сите врсти на е..
389 ден.
без ДДВ: 330 ден.
Заштитна церада тарпаулин – 3 x 4 м. 80 гр. – Praxis
Заштитна церада тарпаулин – 3 x 4 м. 80 гр. – Praxis – За сите сезони – Супер издржлив со полиет..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Навлака за волан Praxis – ELEGANT
Навлака за волан Praxis – ELEGANT   ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Навлака за волан Praxis – Velvet 52270
Навлака за волан Praxis – Velvet 52270   ..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Рефлектирачки конус Praxis Рефлектирачки конус Praxis
Рефлектирачки конус Praxis  Високо рефлективни, добри предупредувачки ефекти и во текот на д..
399 ден.
без ДДВ: 338 ден.
Клуч за тркала телескопски 17-19
Клуч за тркала телескопски 17-19   ..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.
Крстач Praxis – клуч за тркала 2098
Крстач Praxis – клуч за тркала   ..
499 ден.
без ДДВ: 423 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS