Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Fabbygo Гарден Стол SC-093 – Црн Нема залиха
Fabbygo Гарден Стол SC-093 – Црн

Fabbygo Гарден Стол SC-093 – Црн

2.499 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: fabbygo
  • Шифра:Fabbygo Гарден Стол SC-093 – Црн
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Боја:црна
Материјал: Метал, ратан
Димензии: 72x81x86cm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција