Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Електрични скари Weber

-5%

Идеална за забави, ручеци или специјални петочни вечери, оваа паметна скара ќе го задоволи сечиј вку..
37.999 ден. 39.999 ден.
Повеќе
-7%

Скарата за гас со три горилници Spirit E-315 има пространа површина за скара и удобни странични маси..
64.990 ден. 69.990 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)