Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Батериски дупчалки/одвртувачи ( штрафилици )

- Напон: 3,6V  - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )  - Вртежи во празно:..
1.699 ден.
Повеќе
-18%

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V  • Вртежи во празно:    -1.Ниво: 0-400..
2.390 ден. 2.899 ден.
Повеќе

• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1 • Избирач ..
2.999 ден.
Повеќе

• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1 • Изб..
2.999 ден.
Повеќе
-40%

Ударнана дупчалка со шрафцигер без батерија за 12V Bivolt HP331DZ MakitaКАРАКТЕРИСТИКИ- Дизајниран с..
2.999 ден. 4.999 ден.
Повеќе
-11%

Карактеристики: Напон: 12V Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) Вртежи во празно: во прва б..
3.999 ден. 4.490 ден.
Повеќе
-14%

Напон: 18V, Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ), Вртежи во празно: 0-700 / min-1, Степени на врте..
4.299 ден. 4.999 ден.
Повеќе
-38%

Напон LXT Напон 18 В Капацитет на батеријата 3,0 Ах Енергетски капацитет 90 Wh Тип на ..
4.999 ден. 7.999 ден.
Повеќе
-45%

Напон: 14,4 - 18 V Напојување: 230 V Модел: DC18RC 630718-5 Тежина: 1,5 кг ..
5.499 ден. 9.999 ден.
Повеќе
-14%

напон: 18V две батерии моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah ) -1.Ниво: 0-400 мин. -2.Ниво: 0-1500..
5.999 ден. 6.999 ден.
Повеќе

Карактеристики: Напон: 14,4V Моќност : Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во прва..
6.990 ден.
Повеќе
-30%

Напон LXT Напон 18 В Капацитет на батеријата 5,0 Ах Енергетски капацитет 90 Wh Ти..
6.999 ден. 9.999 ден.
Повеќе

Акум. дупчалка/одвртувач MAKITA DDF453Z (Само тело) Карактеристики и предности Компактната ..
7.999 ден.
Повеќе

Карактеристики: Напон: 18V Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во пр..
8.490 ден.
Повеќе
-50%

Производител Макита Број на дел ‎DDF453SYE Димензии на производот ‎19,05 x 8,89 x 22,23 cm; 4,8 ..
9.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 25 (2 страни)