Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Аголна софа Fly - Anthracite

36.990 ден.
46.590 ден.
Потребни наградни поени: 37455
  • Производител: BJB
  • Шифра:825BLC2668
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ткаенина: 100% ПАМУК И ПОЛИЕСТЕР

32 DNS пена за седење (12 см)

Ногарки од цврста пластика

Ширина: 210 cm Висина: 70 cm Длабочина: 280 cm

Големина на кревет: 140 x 190

Висина на седиштето: 40 см

Длабочина на седиштето: 52 см

Должина на седиштето: 210 см

Висина на грбот: 40 см

Висина на ногарки: 7 см
825BLC2668

Време на испорака 15-20 дена

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција