Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Тросед софа Lilia - Cream

31.990 ден.
47.990 ден.
Потребни наградни поени: 32499
  • Производител: BJB
  • Шифра:867UNQ1368
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

Дрвени ногарки: 17 см

28 DNS пена

Ширина: 223 cm Висина: 82 cm Длабочина: 94 cm
867UNQ1368

Време на испорака 15-20 дена


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција