Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Клуб маса Luxe - White, Black

6.990 ден.
8.690 ден.
Потребни наградни поени: 8700
  • Производител: BJB
  • Шифра:8683743791163
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Изработена од метална конструкција и квалитетна 18mm иверица.

Димензии:

Ширина: 90cm

Длабочина: 60cm

Висина: 40cm

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена


8683743791163

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција