Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Огледало 120х40cm црно

4.999 ден.
6.590 ден.
Потребни наградни поени: 5100
  • Производител: BJB
  • Шифра:116SAM1153
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Медијапанска плоча и стакло

Ширина: 40 cm  Висина: 120 cm  Длабочина: 2,2 cm

Време на испорака: 15 дена
116SAM1153

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција