Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Наткасна Melinos

2.999 ден.
4.990 ден.
Потребни наградни поени: 3100
  • Производител: BJB
  • Шифра:854KLN2803
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Наткасна изработена од висококвалитетна оплеменета иверица со дебелина од 18 mm

Метални ногарки

Ширина: 45 cm  Висина: 70 cm  Длабочина: 35 cm

Висина на ногаркитеt: 35 cm

2 фиоки

Време на испорака: 15 дена
854KLN2803

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција