Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
STANLEY Потопна пумпа за чиста вода за во цевка 1000W OUTLET Нема залиха
STANLEY Потопна пумпа за чиста вода за во цевка 1000W OUTLET

STANLEY Потопна пумпа за чиста вода за во цевка 1000W OUTLET

10.999 ден.
11.999 ден.
Потребни наградни поени: 11000
  • Производител: Stanley
  • Шифра:SXVC20TPE
  • Наградни поени:100
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики

Влезна моќност1000W
Макс. проток на вода5200l/h
Макс. висина на испумпување55m
Макс. длабина на потопување16m
Мин. ниво за вшмукување70mm
Можни приклучоци32mm
Должина на кабелm
Тежина12.1Kg
Должина230mm
Висина760mm


НАПОМЕНА: Без кутија!

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција