Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Пребарување

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

-10%

Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС

Макс. притисок: 150 bar Снага на мотор: 2.200 W Макс. проток: 480 l/h Макс. температура проток: 4..
28.620 ден. 31.800 ден.
Подробнее
-10%

Bosch AdvancedAquatak 160

Макс. притисок: 160 bar Снага на мотор: 2.600 W Макс. проток: 570 l/h Макс. температура проток: 4..
34.785 ден. 38.650 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 2 од 2 (1 страни)