Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Пребарување

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Препорачана за косење на големи тревници. Капацитет на корпа 50 л..
20.999 ден.
Подробнее

Bosch AdvancedRotak 750 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Препорачана за косење на големи тревници. Капацитет на корпа 50 л..
22.520 ден.
Подробнее
-24%

Bosch AHM 30 Рачна косилка

Карактеристики и предностиПрецизно косење за уреден тревник.Едноставна за брзо и удобно косење на ма..
4.090 ден. 5.400 ден.
Подробнее
-19%

Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
5.799 ден. 7.199 ден.
Подробнее
-25%

Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
11.550 ден. 15.400 ден.
Подробнее
-25%

Bosch UniversalRotak 450 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Препорачана за површини на трева до: 450 m² Иновација: Чешел за т..
11.250 ден. 15.000 ден.
Подробнее
-8%

DENEX FM 3310 Електрична косилка (1000 W, Induction motor)

Моќност: 1000 W Големина на ножот: 30.5 cm Тежина: 10 kg  Капацитет на корпа: 28..
5.499 ден. 5.999 ден.
Подробнее
-20%

Einhell GC-EM 1032 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности 1000W  Ф-300mm - EINHELL     •Напон: 230 V ~ 50 Hz •Моќ: 1000 W •..
3.999 ден. 4.999 ден.
Подробнее

EINHELL GEC-EM 1437 1400W Ф-370mm

•Напон: 230 V ~ 50 Hz •Моќ: 1400 W •Ширина на сечење-37см ..
8.599 ден.
Подробнее

FESTA 45300 сет за градина 7,5 м

Сет за градина 7,5 м ..
1.070 ден.
Подробнее

FESTA 45301 сет за градина 15 м

Сет за градина 15 м ..
1.450 ден.
Подробнее

Greenworks Optimow 4 Роботска косилка

Технички карактеристики:Површина на косење: 450 m2Висина на косење: 20-60 mmВреме на полнење: 60 min..
46.500 ден.
Подробнее

Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример

Карактеристики на производот • Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на..
12.999 ден.
Подробнее
-5%

Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за з..
18.999 ден. 19.990 ден.
Подробнее
-11%

Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
16.999 ден. 18.999 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 15 од 45 (3 страни)