Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
INTEX zx100 28006 Робот За Чистење Дно На Базен Нема залиха
INTEX zx100 28006 Робот За Чистење Дно На Базен
INTEX zx100 28006 Робот За Чистење Дно На Базен
INTEX zx100 28006 Робот За Чистење Дно На Базен

INTEX zx100 28006 Робот За Чистење Дно На Базен

4.990 ден.
5.560 ден.
Потребни наградни поени: 5100
  • Производител: INTEX
  • Шифра:09068922
  • Наградни поени:50
  • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Роботот на Intex е незаменлив асистент во грижата за базенот, идеален за големи површини. Онаму каде што е тешко да се справите со рачните алатки за прочистување на водата, автоматски подводниот робот ќе дојде на помош.

Тој работи во тандем со филтер пумпа.

Со поврзување на роботот и филтерот со црево, брзо ќе добиете вода без прашина и нечистотија, погодна за пливање,без преголема потреба за работна сила од ваша страна. 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција