Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VISITOR COSMIC PRINCESS COS160 16'' детски велосипед

6.999 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 8100
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1160062
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Овој велосипед има многу додатоци кои лесно може да се инсталираат или отстранат: како предна корпа, корпа за кукли или држач за топки, помошни тркала или фризби и други украси на тркалата и рачките. Убав велосипед со двојни сопирачки: педалата и рачно Убавата, ниска рамка е полна со бои и графики. Седиштето на добро познатиот бренд Monte Grappa гарантира удобност при возење. Дизајнот на велосипедот е дизајниран исклучиво за да обезбеди целосна атмосфера и уживање на детето.


БРЕНД: VISITOR

БОЈА: црвена, тиркиз 
МАТЕРИЈАЛ: ЧЕЛИК
ТИП: ЗА ДЕЦА
ДИМЕНЗИЈА НА ТРКАЛА: 16"
ВЕЛИЧИНА НА РАМОТ : 9''
ЗА ВОЗРАСТ ОД 5 ДО 6 ГОДИНИ
БРОЈ НА БРЗИНИ: 1
ВИСИНА НА ВОЗАЧ: 105-125CM (16'')

wheel16"
icon(16")


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција