Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

VENSSINI MODENA MOD262 26"/14'' велосипед црно виолетово тиркизна боја

9.999 ден.
10.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: VISITOR
  • Шифра:1261102
  • Наградни поени:330
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 

Седиште за MOD262
Рачки за волан MEGA црно виолетови краци
Криви на волан 620MM 22.2X25.4MM црн
Сет V PVC без рачки кочници
Педали PVC KLASIK со лагер
Среден погон MTB црн 22/32/42Т
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z33 P6001
Обрач  V1 26" сив 36 дупки V1.26SV.
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R
SP.26X1.95(50-559) H-826 DIJU
Индекс на фаза црн 14T-28T SHUN FENG
Среден менувач DOWN PULL SIPO 42T
Заден менувач кинески на кука
Рачен менувач A REVO SHIFT POWER SFT-30

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција