Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 4+1 алуминиумски скали со пластично газиште ATM-362

3.390 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: ATM
  • Шифра:ATM 4+1 алуминиумски скали со пластично газиште ATM-362
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

ALMERA

• Специјална алуминиумска скала од легура

• Лесна функција за отворање и затворање

• Специјално дизајнирани чекори кои спречуваат лизгање

• Долг животен нерѓосувачки максимална јачина

 4+1 газиште 


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција