Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra DH1500-HEX Кршач

13.999 ден.
15.599 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:DH1500-HEX
  • Наградни поени:130
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• напон: 230V ~ 50Hz

• моќност: 1500W

• сила на удар: 45J

• брзина без оптоварување:

   - удирање: 1400 мин-1

• систем ХЕКС 

• опрема:

   - конусно длето 30x380 mm

   - рамно длето 30x380 mm

   - метална или пластична кутија

• Димензии на пакување (во mm): 710 (L) x 170 (Ш) x 310 (H)

• Нето тежина: 20 кг

• Бруто тежина: 21 кг

2 години гаранција

 

Тагови: Iskra DH1500-HEX кршач

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција