Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO HTS 6

399 ден.
499 ден.
Потребни наградни поени: 500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:138
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6

Сет од штрафцигери со магнетна глава

6 шрафцигера со магнетна главата

Х. (+) крст
• • 1x100mm / 1x125mm / 2x150mm

SL (-) Слот
• 3x75mm / 4x100mm / 5x150mm

• Хром-ванадиум челик
• Пакување: блистер

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција