Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO 47-T1 Скалпел

399 ден.
499 ден.
Потребни наградни поени: 800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:322
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Нож со сечило 62x19 mm
Сечило 1+4 SK4 (со три раба за сечење)
Сечило со дебелина од 0,6mm
Блокада(заклучување) на сечилото за што поголемо и попрецизно сечење
Замена на сечилото без алат
Чување на сечилото: држач за 4 сечила
Потполно метално куќиште, обложено со гума за поголема удобност при употреба и нелизгање на раката    Пакување: блистер
Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 78 (Ш) x 30 (В)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција