Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO 65

4.399 ден.
4.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:136
  • Наградни поени:60
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• 1/4” Наставки: 
• (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
• 3/8" Наставки: 
• (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm
• Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8")

• 3/8" Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm in 21 mm
• 3/8" Продолжеток на клуч: (2 парчиња) 75 mm (3") in 150 mm (6")
• 1/4” Продолжеток на клуч: 75 mm (3")
• Приклучок за клуч: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8")
• Вилечести клуч: (5 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17 mm

• 25mm наставки: (20 парчиња)
• Рамен наставак (SL): 3, 4, 5, 6, 6
• Кружни наставак(PH): 0, 1, 2, 2, 3 
• Inbus наставак(H): 3, 4, 5, 6
• Torx наставак(T): 10, 15, 20, 25, 30, 40
• Штрафцигер: (2 парч) (-) (+) 6x100 mm
• 1/4” Редуциран наставак: 1 пар

• Плочеста клештиа 150 mm (6")
• Папагалка клешта: 250 mm (10”)
• Диагонална клешта: 150 mm (6")
• Клешти за кратење: 170 mm (7”)
• Магнетна рачка: 1 kos
• Пакување: кутија

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција