Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO 85 мега сет од алати 85 парчиња

5.999 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:106
  • Наградни поени:80
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Инбус: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2")
• 1/2 "наставки: (16 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21,22, 24, 27, 30, 32
• 1/4 "наставки: (12 парчиња) 4, 4,5, 5, 5,5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
• 1/4 "Длабоко наставки: (8 парчиња) 8, 9, 10, 11, 12, 13
• 1/2 "Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm и 21 mm

• 1/2 "Продолжен наставак: (2 парчиња) 125 mm (5") и 250 mm (10 ")
• 1/4 "Продолжен наставак: 75 mm (3")
• Универзална клешта: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4 ") и 12,5 mm (1/2")
• Лизгачки Т-бар клуч: 6.35 mm (1/4 ")
• 3-насочен лизгачки Т-бар клуч: 12,5 mm (1/2 ") и 9,5 мм (3/8")

• 25 mm наставки: (20 парчиња)
• Слот наставки(SL) (5 парчиња) 3, 4, 5, 6, 6
• Крстач наставки (PH): (5 парчиња) 0, 1, 2, 2, 3
• Hex (H): (4 парчиња) 3, 4, 5, 6
• Торкс (Т): (6 парчиња) 10, 15, 20, 25, 30, 40
• Адаптер: 1 парче

• Универзален нож: 18 mm со 3 сечила
• Комбинирани клешти: 170 mm (7 ")
• Долг нос клешти: 150 mm (6 ")
• Папагалка клешти: 250 mm (10 ")
• Чекан: 300g
• Панч: (2 парчиња) точка и рамен длето
• Штрафцигер: (2 парчиња) 6 x 100 mm (крст и рамен)
• Магнетна рачка: 1 парче
• Отворете вилушкаст клуч: (8 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17, 18-19, 20-22, 24-27
• Трака: 5 m (16 ')
• Пакување: кутија

Надворешен кутија за пакување
• Димензии на кутија (во мм): 380 (H) x 490 (Ш) x 310 (Д)
• количество: 3 парчиња / картон
• Тежина на апаратот: 25,0 кг
• Бруто Тежина: 26,0 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција