Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO HTS-8

599 ден.
699 ден.
Потребни наградни поени: 800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:204
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Сет од штрафцигери со магнетна глава

8 шрафцигера со магнетна главата

Х. (+) крст

• 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

SL (-) Слот

• 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm

• Хром-ванадиум челик

• Пакување: кутија

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција