Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO FST112 11 делен

399 ден.
Потребни наградни поени: 500
  • Производител: Iskra
  • Шифра:308
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Комплет HSS бургии за бетон:

Дијамерат во mm: 3 / 3 / 4 / 4 / 5 / 5 / 6 / 6 / 8 / 8 / 10 
Пакување: блистер
Димензии на блистерот (во mm): Ø 51 (Д) x 130 (В) 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција