Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила

4.490 ден.
5.590 ден.
Потребни наградни поени: 4250
  • Производител: Iskra
  • Шифра:108
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Iskra J0F 2ET 10.8 (ET1405) Батериска сабјеста пила
Напон: 10,8V
Моќност: Li-ion Батерија(1,3Ah)
Брзина: 0-2100/min-1
Дебелина на сечење: 

  • Сечење дрво - 80мм
  • мек метал - 7мм

Димензии (mm): 420 (D) x 90 (Š) x 135 (V)

Нето тежина: 1кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Акција