Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг

4.190 ден.
4.590 ден.
Потребни наградни поени: 4700
  • Производител: MAX
  • Шифра:МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 1800Х900Х450 5Х200кг
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Модел: 2179

MAX FUTUR
димензија :висина 180;ширина 90;длабочина 45
број на нивоа   5
носивост по ниво  200 kg;вкупно 1000 kg
 материјал: метал медијапан
 штрафови: не                                                                  боја:галванизирана

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција