Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Mirpol скара на ќумур MIR 230

4.290 ден.
5.199 ден.
Потребни наградни поени: 4500
  • Производител: MIRPOL
  • Шифра:09069818
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Сферична Мирпол скара со дијаметар на решетка од 39cm од серијата BBQ LINE
Опремена со три ногарки на две тркала за стабилност.
Изработена од нерѓосувачки челик, покриен со емајл.
Покривка за скара со прилагодлив проток на воздух.
Хромирана решетка за скара.
Решетката е опремена со тава за пепел и рачки што не се загреваат за лесно движење дури и за време на пржењето.
Висината на скарата е 68 см.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција