Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Mirpol скара на ќумур MIR 2285

6.990 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: MIRPOL
  • Шифра:09069819
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Мирпол скара

Сферични тркала
Материјал Емајлиран челик
Висина 92 cm
Дијаметар 50 cm
Решетка 45 cm
Тежина 7,4 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција