Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Mirpol скара на ќумур MIR 418

13.990 ден.
15.600 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: MIRPOL
  • Шифра:09069820
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха




или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Овај производ има минимална количина од 13990

Мирпол скара

Полица: Да
Тркала: Да
Ширина на скара: 114 см
Висина на скара: 98 см
Длабочина на скара: 68 см
Должина на решетка: 35 см
Ширина на решетка: 70 см
Материјал: челик, дрво
Примена: за термичка обработка на месо, риба и зеленчук
Посебна врата за додавање јаглен
Опција за контрола на температурата

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција