Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Mirpol скара на ќумур MIR 4525

16.990 ден.
19.499 ден.
Потребни наградни поени: 17500
  • Производител: MIRPOL
  • Шифра: 09069816
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Мирпол скара

  (главен 2-дел 55 x 42 cm, грејач - 54 x 24 cm)
Тркала: Да ;
Димензии на производот 105x115x68 cm ;
Материјал: Челична решетка 57x43 cm  ;
Материјал на решетката Леано железо ;
Тежина на скарата:29 kg


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција