Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ХОМИ Тeнда 350х250 м1100 ЗГЛОБ кафена

15.990 ден.
Потребни наградни поени: 16000
  • Производител: HOMEY
  • Шифра: 09062947
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Светлечка бела рамка, со боја на пудра, со челична рачна рачка, полиестерна ткаенина 280g/m2
со PU премаз и UV 50+ заштита, флексибилен наклон до 45°, се монтира на ѕидот или таванот.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција