Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Тенда 3х3 Pop UP зелена пвц

6.290 ден.
Потребни наградни поени: 2900
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Tenda popup 09037274
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Лесна за инсталација тенда 3х3 м зелена пвц 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција