Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BIDIM Столица на склопување, кафеава FSS1

2.599 ден.
Потребни наградни поени: 2500
  • Производител: WURTH
  • Шифра:FSS1
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Димензии на столицата: 80*35*75cm
Димензии на цевките на структурата: 22*0,8mm


Каталошки број: FSS1

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција