Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Electrolux

Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна

Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Вградлива плотна Комбинира..
15.499 ден.
Подробнее

Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна

Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
8.999 ден.
Подробнее

Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна

Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
13.999 ден.
Подробнее
-14%

Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна

Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
11.999 ден. 13.999 ден.
Подробнее
-21%

Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна

Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
14.199 ден. 17.999 ден.
Подробнее
-23%

Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер

Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 159 × 60 cm Отвoрање на врата..
15.799 ден. 20.499 ден.
Подробнее
-19%

Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер

Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 × 159 × 60 cm Отвoрање на врата..
17.799 ден. 21.999 ден.
Подробнее
-3%

ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна

ELECTROLUX EOB 43410 OX е мултифункционална рерна која нуди  различни режими за готвење. Ротира..
16.499 ден. 16.999 ден.
Подробнее
-12%

Electrolux EOB-2200BOX Вградна Рерна

Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
14.499 ден. 16.499 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 9 од 9 (1 страни)