Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch

-9%

SAMSUNG VCC-4550V36/BOL ПРАВОСМУКАЛКА

ПРАВОСМУКАЛКА со канистер МОЌНОСТ 1800 WСАД ЗА ОTПАДОЦИ (TWIN CHAMBER)КАПАЦИТЕТ НА САД 1,3 ЛМИК..
4.999 ден. 5.499 ден.
Подробнее
-20%

BLACK+DECKER Ножици за жива ограда 420W 45cm 16mm

Идеална за млада жива ограда. Доаѓа со сечило од 45cm и максимален капацитет на сечење до 16mm, лесн..
3.999 ден. 4.999 ден.
Подробнее
-20%

BLACK+DECKER Тример 450W 25cm POWERCOMMAND

Косилка за трева Тример со влезна моќност 450W и ширина на сечење 25cm.Тримерот поседува телескопска..
5.999 ден. 7.499 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AdvancedAquatak 150 БАРИ, 2200W, 480Л/ЧАС

Макс. притисок: 150 bar Снага на мотор: 2.200 W Макс. проток: 480 l/h Макс. температура проток: 4..
23.850 ден. 31.800 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AdvancedAquatak 160

Макс. притисок: 160 bar Снага на мотор: 2.600 W Макс. проток: 570 l/h Макс. температура проток: 4..
28.990 ден. 38.650 ден.
Подробнее

Bosch advancedcut 52 Статична пила

  Технологијата на сечилото „NanoBlade“ е едноставна и прецизна пила, која е речиси без вибр..
19.999 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AdvancedRotak 650 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Препорачана за косење на големи тревници. Капацитет на корпа 50 л..
15.750 ден. 20.999 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AdvancedRotak 750 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Препорачана за косење на големи тревници. Капацитет на корпа 50 л..
16.890 ден. 22.520 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AHS 45-16 ел. ножица/тример за жива ограда

Карактеристики и предности Ракување без напор лезни ножици за жива ограда конструирани за мини..
3.990 ден. 5.330 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AHS 55 ел. ножица/тример за жива ограда

Карактеристики и предности Ракување без напор лезни ножици за жива ограда конструирани за мини..
5.099 ден. 6.800 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AKE 35 S Електрична пила

Карактеристики и предности Прецизно сечење со мотор од 1800 W и квалитетен ланец. Едноставно..
7.399 ден. 9.870 ден.
Подробнее
-25%

Bosch AKE 40 Електрична пила

Карактеристики и предности Прецизно сечење со мотор од 1800 W и квалитетен ланец. Едноставно..
8.699 ден. 11.590 ден.
Подробнее
-25%

Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
5.399 ден. 7.199 ден.
Подробнее
-25%

Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева

Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
11.550 ден. 15.400 ден.
Подробнее
-25%

Bosch ART 24 COMBI Електричен тример

Карактеристики и предности Силен 400 W „High-Power“ – мотор. Два калеми за жилки од кои еден..
3.999 ден. 5.330 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 15 од 55 (4 страни)