Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

БОШ АКУМ. ТРИМЕР 2.5Ah UniversalGrassCut 18-26

11.599 ден.
15.450 ден.
Потребни наградни поени: 12199
 • Производител: Bosch
 • Шифра:ш.09056210
 • Наградни поени:50
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Карактеристики и предности

 • Акумулаторски тример BOSCH UniversalGrassCut 18-26
 • 18 V Li-ion 2.5 Ah батерија
 • Флексибилен и ергономичен лесен за шишање на ивици со V форма на рачка.
 • Телескопска подесива рачка (120–140 cm) за совршено ракување.
 • Безжична слобода и комфорна употреба.
 • Балансиран и лесен трмер за лесна употреба
 • Доволно моќен со едно полнење на батерија да може да искоси ивици на осум тениски игралишта со едно полнење.
  Батерија18 V 2.5Ah Li-ion
  Дијаметар на сечење26 cm
  Систем на сечење1.6mm – 4 m.
  Телескопска рачка120 – 140 cm
  Време на полнење на батерија1 час
  Димензија (Д x Ш x В)1200 x 270 x 240 mm
  Тежина2,7  kg

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција