Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra SX-CS8B Iskra ERO распрскувач

1.299 ден.
1.599 ден.
Потребни наградни поени: 1700
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra SX-CS8B Iskra ERO распрскувач
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

• Распрскувач за раменици
• Волумен: 8 L
• Притисок на прскање: 2 - 3 Bar
• Функција за континуирано прскање
• Копче за ослободување од притисок
• Димензии на кутијата во mm (ДxШxВ): 182 x 182 x 555
• Нето тежина: 1 kg
• Бруто тежина: 1,3 kg

Пакување надворешно пакување
EAN код на надворешното пакување: 3830076850943
• Димензии на кутијата во mm (ДxШxВ): 565 x 380 x 575
• Количина: 6 парчиња / картон
• Нето тежина: 7,8 kg
• Бруто тежина: 10,1 kg

• 24 месеци гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција