Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Gardena Ножица TeleCut long 650-900B

3.599 ден.
3.999 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Gardena
  • Шифра:Gardena Ножица TeleCut long 650-900B
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Начин на сечење: Бајпас

Максимална дебелина на гранки: 42 mm

Производител: Gardena

Земја на потекло: Германија

Бајпас ножица за сечење на гранки TeleCut, со регулација на должината на рачките.

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција