Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Метална сталажа 1800х750х350 5 полици

2.699 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: Iskra
  • Шифра: 09053889
  • Наградни поени:20
  • Достапност:На залиха

* Брза и едноставна монтажа без употреба на шрафови
* Прецизно произведените метални компоненти овозможувависока стабилност на конструкцијата
* Различни можности за монтажа на полиците
* Гаранција: 5 години

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција