Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999
Метална сталажа 1800x750x300 6 полици Нема залиха
Метална сталажа 1800x750x300 6 полици

Метална сталажа 1800x750x300 6 полици

2.800 ден.
3.199 ден.
Потребни наградни поени: 3000
 • Производител: Iskra
 • Шифра: 09053893
 • Наградни поени:20
 • Достапност:Нема залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • CLASICO метални полици 1800x750x300mm
 • Носивост по рафт:75Kg вкупна:450Kg
 • Број на рафтови: 6
 • Рафт: Метал, Конструкција:Метал
 • Гаранција 5 години
 • Произведени во Чешка
 • Брза и едноставна монтажа со употреба на шрафови
 • Прецизно произведените метални компоненти овозможуваат висока стабилност на конструкцијата
 • Различни можности за монтажа на полицит

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција