Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

LAVOR ONE EXTRA 135 перач под притисок

5.990 ден.
7.999 ден.
Потребни наградни поени: 7500
  • Производител: Lavor
  • Шифра: LAVOR ONE EXTRA 135
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Технички карактеристики:

Максимален притисок: 135 bar

Моќност на мотор: 1900 W

Проток на вода: 420 l/h

Производител: Lavor

Земја на потекло: Италија

Мала, компактна машина за перење под висок притисок, наменета за домашна употреба.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција