Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

AR Annovi RIverberi EASY 1.4kW 110 b  перач по притисок

6.990 ден.
Потребни наградни поени: 6000
  • Производител: Annovi Riverberi
  • Шифра:AR Annovi RIverberi EASY 1.4kW 110 b перач по притисок
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха


-Макс. работен притисок: 110 bar/ 1600 psi

 

-Макс. проток на вода: 370 лит/час

 

-Макс. температура на вода: 50˚Ц

 

-Јачина на мотор: 1400 W

 

-Напојување V/Hz  230 / 50

 

-Тип на пумпа: алуминиумска глава на пумпата

 

-Димензии (ДхШхВ): 270х280х670 мм

 

-Должина на кабел: 5 м

 

-Должина на црево: 8 м

 

-Тежина на перачот: 6.7 кг

 

-TSS (TotalStop SYSTEM)

 

-Гаранција 24 месеци, обезбеден сервис и резервни делови.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција