Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Lavor GALAXY 160 vap перач со висок притосок

12.180 ден.
14.490 ден.
Потребни наградни поени: 13000
 • Производител: Lavor
 • Шифра:Lavor GALAXY 160
 • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

 • Напон: 220 V монофазен
 • Моќност: 2500 W
 • Максимален притисок: 160 bar
 • Проток: 510 l/min
 • Должина на црево: 8 m
 • Должина на кабел за напојување: 5 m
 • Производител: Lavor
 • Земја на потекло: Италија

Машина за чистење под висок притисок со модерен дизајн и практични додатоци за лесно и непречено користење во домашни услови. Поседува пумпа со алуминиумска глава и три клипа, автоматски СТОП систем, променлива дизна и стандарден сет четки и додатоци. 

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција