INDESIT

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
Indesit DFG-15B1 A EU Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/60/60 максимален капацитет: 13 сета садови 6 програми енергетска класа: А+ кл..
13.999 ден.16.998 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-17%
Indesit DFG-15B10 S EU Машина за миење садови
Димензии: В/Ш/Д 85/60/60 максимален капацитет: 13 сета садови 6 програми енергетска класа: А+ кл..
14.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-26%
Indesit EWE-81283 W Машина за перење алишта
Машина за перење алишта Капацитет – 8 kg Центрифуга – 1200 rpm Предно полнење 16 програми Диспл..
13.999 ден.18.998 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-25%
Indesit ICD-661 EU Машина за миење садови
Машина за миење садови за 6 комплета Енергетска класа – А Годишна потрошувачка на енергија – 187 k..
11.999 ден.15.998 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-21%
Indesit IDCA-G35 Машина за сушење алишта
Кондезациска машина за сушење алишта со предно полнење Капацитет – 8 kg LED индикатор 15 + 1 прог..
14.999 ден.18.998 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-25%
Indesit ITWE-71252 W Машина за перење алишта со горно полнење
Машина за перење алишта, со горно полнење Капацитет – 7 kg Центрифуга – 1200 rpm Енергетска класа..
14.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-13%
Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач
Хоризонтален замрзнувач Капацитет – 204 lit. Капацитет на замрзнување – 15 kg / 24 h Електронско ..
12.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS