Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Аголна софа кревет Bella

32.990 ден.
39.990 ден.
Потребни наградни поени: 33000
  • Производител: BJB
  • Шифра:825BLC1505
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Рамка: ДРВО / МДФ

Ткаенина: 100% ПОЛИЕСТЕР

Ширина: 205 cm Висина: 85 cm Длабочина: 140 cm

Висина на седиштето: 43 см

Големина на кревет: 140 x 80 cm

Големина на тафет: 116 x 66 cm

28 DNS пена за седење

28 DNS пена за грб

Ногарки во боја на орев

Ткаенина која лесно се чисти
825BLC1505

Време на испорака 15-20 дена


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција