Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Детски Велосипед Bass 200 BASKET 20" Venera Bike-VISITOR

8.499 ден.
Потребни наградни поени: 8000
  • Производител: EXPLORER VENERA BIKE
  • Шифра:1203052
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

20 инчни тргкала 
Седиште

Волан  црн
Педали
Среден погон коцка 1/2X3/32" 44TX170
Средна осовина MTB на штраф 5S
Ланец MTB MAYA Z50 P7003
Предна глава MTB 36R
Задна глава MTB 36R 
SP.26X1.75 (47-559)CRNA PNEUMAT.
Браник EUROFENDER PVC црн SPORTY
Фаза на индекс црн 14T-28T 

Made in EUROPE

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција